انتخاب-رنگ-پرده

انتخاب-رنگ-پرده


پرده های پنجره راهی عالی برای بهبود ظاهر و احساس خانه شما هستند. آنها می توانند حس حریم خصوصی ایجاد کنند و به شما کمک کنند میزان نوری که وارد اتاق می شود را کنترل کنید و حتی فضای شما را دنج تر کنند. سبکی که برای پرده های پنجره خود انتخاب می کنید به آنچه می خواهید با آنها برسید بستگی دارد.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا می خواهید جلوی نور را بگیرید یا خیر. اگر چنین است، پس پرده های خاموش برای شما بهترین خواهند بود. اینها به طور سنتی از پارچه های سنگین ساخته می شوند که به هیچ وجه نور را از خود عبور نمی دهند.

اگر مسدود کردن نور برای نیازهای شما مهم است، ممکن است بخواهید پرده‌های آستردار یا حرارتی را نیز در نظر بگیرید، زیرا این پرده‌ها همچنان به نور طبیعی اجازه ورود می‌دهند، اما گرما را در ماه‌های تابستان و سرما را در ماه‌های زمستان مسدود می‌کنند، که می‌تواند در هزینه‌های انرژی صرفه‌جویی کند و باعث شود.

پرده-پذیرایی-شانل
پرده-پذیرایی-شانل

سبک های پرده به دو دسته اصلی طبقه بندی می شوند:
-دسته اول «ثابت» نام دارد و شامل پرده هایی است که روی دیوار یا سقف نصب می شوند.
– دسته دوم “قابل حمل” نام دارد و شامل پرده هایی است که در صورت عدم استفاده از پنجره جدا می شوند.
سبک های پرده در دسته اول به عنوان “ثابت” طبقه بندی می شوند و شامل پرده های نصب شده بر روی دیوار یا سقف می شوند.

پرده‌های این دسته به انواعی که از دیوار آویزان می‌شوند، آنهایی که در سطح چشم آویزان هستند و آنهایی که میله یا مسیری برای نگه داشتن آن‌ها دارند طبقه‌بندی می‌شوند. – دسته دوم «قابل حمل» نام دارد و شامل پرده هایی که می توانند از میله یا مسیر آویزان شوند.

سه نوع پرده وجود دارد: – ثابت – پرده های نصب شده بر روی دیوار / سقف / میله، در اشکال و اندازه های مختلف – قابل حمل – پرده های پارچه ای که از دیوار، در سطح چشم یا توسط میله آویزان می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *